iStrefa - Autoryzowany serwis Apple i sklep

Jedyne takie miejsce w Lublinie

Więcej
slide

Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple

Kolejny rok, potwierdzony przez Apple najwyższy poziom usług: Apple PREMIUM Service Provider 
slide

Podwyższony standard obsługi Klienta

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

iStrefa - Autoryzowany serwis Apple i sklep

Jedyne takie miejsce w Lublinie
slide
 

O nas

 iStrefa. 7 lat specjalizacji, 25 lat doświadczenia w branży IT.

 

Nasza firma istnieje na rynku w branży IT nieprzerwanie od 1993 roku, jednak pierwsze produkty marki Apple trafiły na naszych magazynów dopiero w roku 2008. 
Od lipca 2011 r. prowadziliśmy (jedyny w woj. lubelskim) Punkt Przyjęć Autoryzowanego Serwisu Apple i stworzyliśmy w naszej firmie osobny dział specjalizujący się w dostarczaniu usług i sprzętu Apple oraz produktów komplementarnych.
W grudniu 2011 otworzyliśmy pierwszy w Lublinie: Salon Sprzedaży - iStrefa, specjalizujący się dostarczaniu produktów Apple i usług z nimi związanych. Uzyskanie tytułu Autoryzowanego Sprzedawcy Apple oraz dalszy rozwój i specjalizacja, zaowocowały uzyskaniem od firmy Apple autoryzacji serwisowej. 
W marcu 2013 r. - iStrefa została pierwszym we wschodniej części Polski (na wschód od Wisły) Autoryzowanym Serwisem Apple .
Już w 2015 roku spełniliśmy wymagania Apple dla uzyskania statusu serwisu PREMIUM - najwyższego poziomu autoryzacji serwiowej Apple (oceniającego m.in. skuteczność i jakość świadczenia usług serwisowych oraz poziom obsługi i zadowolenia Klienta), który to tytuł od kilku lat nieprzerwanie utrzymujemy (po corocznych audytach weryfikacyjnych). 
Od kwietnia 2018 r. - jako konsekwencja rozwoju i troski o utrzymywanie najwyższych standardów oczekiwanych od nas zarówno przez Apple jak i naszych Klientów - iStrefa funkcjonuje w nowym, prawie dwukrotnie większym lokalu.
Nowa lokalizacja umożłiwia nam zapewnienie obsługi Klienta - zarówno w zakresie dostarczania produktów jak i świadczenia usług - na jeszcze wyższym poziomie.

Salon Sprzedaży iStrefa - Apple Authorised Reseller oraz Autoryzowany Premium Serwis Apple - iStrefa zlokalizowane są obecnie w południowej części Galerii OLIMP w Lublinie, na poziomie: 1 (poziom parkingu: P5). 

 

LOKALIZACJA i KONTAKT , WSKAZÓWKI DOJAZDU