Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

o-nas

iStrefa. ponad 10 lat specjalizacji, prawie 30 lat doświadczenia w branży IT.

Nasza firma istnieje na rynku w branży IT nieprzerwanie od 1993 roku, jednak pierwsze produkty marki Apple trafiły na naszych magazynów dopiero w roku 2008.
Od lipca 2011 r. prowadziliśmy (jedyny w woj. lubelskim) Punkt Przyjęć Autoryzowanego Serwisu Apple i stworzyliśmy w naszej firmie osobny dział specjalizujący się w dostarczaniu usług i sprzętu Apple oraz produktów komplementarnych.
W grudniu 2011 otworzyliśmy pierwszy w Lublinie: Salon Sprzedaży – iStrefa, specjalizujący się dostarczaniu produktów Apple i usług z nimi związanych. Uzyskanie tytułu Autoryzowanego Sprzedawcy Apple oraz dalszy rozwój i specjalizacja, zaowocowały uzyskaniem od firmy Apple autoryzacji serwisowej.
W marcu 2013 r.iStrefa została pierwszym we wschodniej części Polski (na wschód od Wisły) Autoryzowanym Serwisem Apple .
Już w 2015 roku spełniliśmy wymagania Apple dla uzyskania statusu serwisu PREMIUM – najwyższego poziomu autoryzacji serwiowej Apple (oceniającego m.in. skuteczność i jakość świadczenia usług serwisowych oraz poziom obsługi i zadowolenia Klienta), który to tytuł od kilku lat nieprzerwanie utrzymujemy (po corocznych audytach weryfikacyjnych).
Od kwietnia 2018 r. – jako konsekwencja rozwoju i troski o utrzymywanie najwyższych standardów oczekiwanych od nas zarówno przez Apple jak i naszych Klientów – iStrefa funkcjonuje w nowym, prawie dwukrotnie większym lokalu.
Nowa lokalizacja umożłiwia nam zapewnienie obsługi Klienta – zarówno w zakresie dostarczania produktów jak i świadczenia usług – na jeszcze wyższym poziomie.

Salon Sprzedaży iStrefaApple Authorised Reseller oraz Autoryzowany Premium Serwis Apple – iStrefa zlokalizowane są obecnie w południowej części Galerii OLIMP w Lublinie, na poziomie: 1 (poziom parkingu: P5).