Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

iPhone-wsparcie

iStrefa – Autoryzowany Serwis Apple prowadzi gwarancyjną i pozagwarancyjną obsługę serwisową iPhone zakupionych lub pochodzących od: sklepu Apple, autoryzowanych partnerów Apple, sieci dystrybucyjnej Apple, a także operatorów sieci komórkowych.

Naprawy gwarancyjne są wykonywane nieodpłatnie w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu od: Apple, autoryzowanego partnera Apple, lub operatora sieci komórkowej.
Po otrzymaniu telefonu iPhone do naprawy firma Apple sprawdzi, czy występująca usterka jest objęta gwarancją Apple.

Ograniczona gwarancja Apple na telefon iPhone nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku wypadku, demontażu urządzenia, nieautoryzowanych napraw lub nieautoryzowanych modyfikacji. Szczegółowe informacje znajdują się w warunkach ograniczonej gwarancji Apple.

Jeśli iPhone nie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej, możesz się skontaktować z iStrefa – Autoryzowanym Serwisem Apple w celu uzyskania informacji o innych opcjach.

iPhone, który nie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej, może się kwalifikować do naprawy pozagwarancyjnej. Na przykład iPhone, który uległ awarii w wyniku uszkodzenia bądź uszkodzenia na skutek działania cieczy, nie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej, ale kwalifikuje się do naprawy pozagwarancyjnej.
Aby sprawdzić, czy w produkcie został uaktywniony wskaźnik kontaktu z substancją ciekłą, zapoznaj z informacjami w tym artykule.
Przykładowe uszkodzenia, które mogą kwalifikować się do płatnej naprawy poprzez wymianę to m.in.: uszkodzone złącza/porty, zalanie, odkształcona obudowa, brak możliwości włączenia lub komunikacji z iTunes, etc.

Do naprawy pozagwarancyjnej nie kwalifikują się jednak pewne typy uszkodzeń, w tym m.in uszkodzenia nieodwracalne, takie jak np. rozpad urządzenia na wiele części, oraz niezdolność do działania spowodowana przez nieautoryzowane modyfikacje. Naprawom pogwarancyjnym nie podlegają urządzenia w których brakuje wewnętrznych części lub zostały one zastąpione częściami nieoryginalnymi.
Pamiętaj, że np. wymiana podzespołów w iPhone (elementy obudowy, ekran, bateria, etc.) dokonana przez osoby trzecie może całkowicie pozbawić możliwości realizacji naprawy (także pozagwarancyjnej) w Autoryzowanym Serwisie Apple.

Naprawa ekranu tego samego dnia.

Pęknięty ekran iPhone’a? Możemy naprawić uszkodzony ekran i zwrócić iPhone’a jeszcze tego samego dnia. Wykonujemy naprawy certyfikowane przez Apple z użyciem oryginalnych części Apple, więc po naprawie iPhone będzie działać dokładnie tak, jak powinien.
Obecnie oferujemy usługę naprawy ekranu iPhone’a tego samego dnia. Zarezerwuj termin wizyty w Serwisie, przynieś do nas swojego iPhone’a, a będzie gotowy do odbioru tego samego dnia* (w ciągu do ok. 2h).
*Usługa dostępna dla iPhone’a 6s i nowszych modeli (dotyczy kwalifikujących się uszkodzeń).

W iStrefa świadczymy dla iPhone także profesjonalne usługi o charakterze konserwacyjnym, m.in.: rozwiązywanie problemów ze złączem ładowania lub głośnikiem poprzez usuwanie zanieczyszczeń gromadzących się w trakcie eksploatacji, suszenie i czyszczenie chemiczne wnętrza po kontakcie z cieczą, odzyskiwanie przypadkowo utraconych danych (np. skasowanych lub niedostępnych dla Użytkowanika z powodu awarii urządzenia), a także drobne usługi takie jak: adaptacja karty SIM do formatu nanoSIM, przenoszenie kontaktów na iPhone (z innego telefonu lub innego iPhone), asysta przy uruchamianiu i konfiguracji urządzenia i in.

Zobacz także:

Centrum odpowiedzi dotyczące serwisu w Polsce – iPhone

Cennik wybranych usług pozagwarancymych – iPhone 

Zgłoszenie iPhone do Serwisu – wysyłka

Uwaga:
Urządzenia, w których dokonano nieautoryzowanych modyfikacji (naprawy poza Autoryzowanym Serwisem Apple) – mogą nie kwalifikować się także do pozagwarancyjnych napraw i/lub programów serwisowych Apple.