Sprawdż jak pracujemy: https://iStrefa.eu/wazne

 
slide

Zachęcamy do zgłoszeń przez formularz: https://iStrefa.eu/Serwis.html

 
slide

Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

Ważne informacje dotyczące obsługi serwisowej i handlowej w okresie epidemii.1. Obsługa bezpośrednia Klientów w Salonie i Serwisie zlokalizowanych w Galerii Handlowej OLIMP - została od 20 marca 2021 ponownie ograniczona (wizyty osobiste w iStrefa w OLIMP-ie : nie będą możliwe do odwołania).

Nadal jednak dla Was pracujemy !

Przeczytaj - jak ?
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych Klientów i w oparciu o doświadczenie z poprzedniego okresu ograniczenia pracy galerii handlowych :

Udostępniamy w innej lokalizacji na terenie Lublina: Punkt Przyjęć Autoryzowanego Serwisu Apple - iStrefa dla zarejestrowanych zgłoszeń z nadanym numerem RMA (po wypełnieniu formularza). 

2. Nadal oferujemy bezpłatny, bezpieczny odbiór przez kuriera oraz transport przesyłki do Serwisu i z powrotem, na przygotowanych przez nas - gotowych do wydruku listach przewozowych dla wszystkich napraw (zarówno gwarancyjnych jak i pozagwarancyjnych) dotyczących następujących produktów Apple: iPhone, iPad, iPod, komputery Mac (MacBook, Mac mini, iMac, Mac Pro) oraz usług modernizacji komputerów Mac - realizowanych przez nasz Serwis.

W granicach administracyjnych miasta Lublin proponujemy odbiór od Klienta i własny transport iStrefa do Serwisu (dzięki tej usłudze wymiana baterii lub wyświetlacza w iPhone przy skorzystaniu z naszego serwsiu z wykorzystaniem transportu lokalnego "carry & return" - jest skrócona do minimum).

3. Nadal są dostępne również pozostałe, formy kontaktu z Nami:

e-mail (kontakt preferowany):

olimp@iStrefa.eu - sprzedaż detaliczna, informacje o promocjach, zamówienia;
dostępność: 11x6 (11h/dobę, 6 dni w tygodniu)

biznes@iStrefa.eu - zindywidualizowane oferty dla firm, finansowanie (Apple Financial Services, leasing), MDM;
W przypadku zapytań prosimy podawać numer NIP Nabywcy.
dostępność: 8x5 (8h/dobę, 5 dni w tygodniu)

ASP@iStrefa.eu - Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple (naprawy gwarancyjne i programy rozszerzenia obsługi serwisowej Apple, naprawy pozagwarancyjne, modernizacje komputerów, usługi - konserwacje, konfiguracje, opinie serwisowe); W przypadku zapytań prosimy podawać numer seryjny (lub IMEI) urządzenia, którego dotyczy zapytanie.
dostępność: 8x5 (8h/dobę, 5 dni w tygodniu)

telefon (dostępność: 8x5 (8h/dobę, 5 dni w tygodniu)

+48 81 4467020 (telefon bezpośredni do iStrefa : pn. - pt., w godz.: 10.00 - 18.00)

formularze zgłoszeniowe do wysyłki do Serwisu (dostępność: 24x7)

https://iStrefa.eu/serwis.html 

4. Realizacja napraw (gwarancyjnych i pozagwarancyjnych) oraz innych usług świadczonych przez Autoryzowany Serwis Apple - przebiega normalnie (z uwzględnieniem dodatkowych wymogów prawnych i procedur służących zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników w tym m.in. regularnej dezynfekcji: stanowisk pracy oraz serwisowanych urządzeń).

Zaopatrzenie magazynu handlowego w towary jak i Autoryzowanego Serwisu Apple w części zamienne - odbywają się na bieżąco i bez zauważalnych zakłóceń.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że poziom i jakość napraw oraz innych usług świadczonych przez Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple - iStrefa oraz przestrzegane normy i spełniane wymagania nie uległy w żadnym przypadku pogorszeniu pomimo zaistniałych czasowo ograniczeń i utrudnień.

5. Kupione u nas towary wysyłamy na nasz koszt do wskazanego Adresata, a na życzenie Klienta możliwa jest także dostawa do paczkomatów InPost albo do sieci punktów odbioru m.in.: Orlen, Żabka, Poczta Polska, etc.  
Udostępniamy także możliwość osobistego odbioru towaru oraz zapłaty na miejscu kartą płatniczą w naszym biurze przy ul. Ochotniczej 6 w Lublinie. Ze względu na ograniczenia w ilości jednocześnie obsługiwanych osób w tej lokalizacji - zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mail-owy w celu umówienia się. 
Stanowiska bezpośredniej obsługi Klientów są wyposażone w przezroczyste przegrody oddzielające Klienta od obsługującego go pracownika. Do dyspozycji Klientów udostępniamy pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk.
Na terenie naszego biura obługiwani Klienci są zobowiązani do posiadania zasłoniętych ust i nosa.

telefon - bezpośredni do biura: (dostępność: 7x5 (7h/dobę, 5 dni w tygodniu)

+48 81 5342683 (pn. - pt., w godz.: 9.00 - 16.00)


e-mail
(
kontakt preferowany, dostępność: 12x6 (12h/dobę, 6 dni w tygodniu)

olimp@iStrefa.eu - informacje o aktualnej ofercie produktów Apple oraz produktów komplementarnych do Apple (ceny, promocje, dostępność), zamówienia;


Dziękujemy za zrozumienie.


Więcej informacji o środkach bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem koronawirusem i działaniach podejmowanych w celu zapewnienia ciągłości usług transportowych w sieci DHL - obsługującej przesyłki: Autoryzowanego PREMIUM Serwisu Apple - iStrefa .