Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

iPod

Jeżeli zamierzasz wysłać swojego iPada do Autoryzowanego Serwisu Apple iStrefa – uzyskaj najpierw numer zgłoszenia RMA,
np. wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy.

UWAGA – bardzo ważne !!!:
Przed zgłoszeniem urządzenia do Serwisu należy upewnić się , czy na zgłaszanym urządzeniu jest wyłączona usługa “Find my iPhone” (znajdź mój iPhone), a jeżeli jest włączona – to należy ją bezwzględnie wyłączyć.
https://support.apple.com/pl-pl/HT201557
Pozostawienie włączonej blokady aktywacji, może uniemożliwić Serwisowi wykonanie usługi (kurier nie zostanie zamówiony dla urządzeń z włączoną usługą FMI, a dalsze czynności serwisowe zostaną wówczas wstrzymane).

Formularz zgłoszeniowy iPdd do Serwisu:

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  ZLECENIODWACA

  PRZESYŁKA DO SERWISU:

  PRZESYŁKA Z SERWISU:

  Informacje dodatkowe:

  załączniki wysyłane wraz ze zgłoszeniem (opcjonalnie) dopuszczalne typy plików: *.jpg , *.jpeg , *.pdf (max. 500kB) załącznik 1:

  Akceptacja Regulaminu Serwisu, Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i Podpis

  [checkbox* checkbox-899 use_label_element ""Niniejszym oświadczam, że dobrowolnie przekazuję i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016.""]

  Po wysłaniu prawidłowo wypełnionego formularza otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia, a odpowiedź z nr RMA i instrukcją do wysyłki – otrzymasz mail-em w ciągu 24h.
  W przypadku wybrania opcji “zamówienie kuriera” zostanie zamówiony odbiór przesyłki przez kuriera na najbliższy (następny) dzień roboczy i otrzymasz w załączniku *.pdf gotowy list przewozowy (z nr RMA), który należy wydrukować i załączyć do przesyłki.

  Prosimy nie wysyłać przesyłek na koszt odbiorcy przy użyciu innych listów przewozowych niż wydrukowany, przygotowany przez iStrefa do konkretnego zgłoszenia – pod ryzykiem nieprzyjęcia przesyłki do Serwisu lub obciążenia Zleceniodawcy kosztami przesyłek.