iStrefa - Autoryzowany serwis Apple i sklep

Jedyne takie miejsce w Lublinie

Więcej
slide

Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple

Kolejny rok, potwierdzony przez Apple najwyższy poziom usług: Apple PREMIUM Service Provider 
slide

Podwyższony standard obsługi Klienta

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

iStrefa - Autoryzowany serwis Apple i sklep

Jedyne takie miejsce w Lublinie
slide

Aktualności

25.03.2013
Autoryzowany Serwis Apple już w Lublinie

Od 25 marca 2013 działa jedyny w Lublinie: Autoryzowany Serwis Apple - iStrefa.
Jest to jednocześnie pierwszy w Polsce Autoryzowany Serwis Apple zlokalizowany we wschodniej części naszego kraju (na wschód od Wisły).
Przygotowania do uruchomienia Autoryzowanego Serwisu Apple w Lublinie trwały ponad rok i po spełnieniu wielu rygorystycznych warunków postawionych przez Apple - zostały właśnie uwieńczone sukcesem.
Podstawowym zadaniem nowo powstalego - lubelskiego Autoryzowanego Serwisu Apple będzie obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna sprzętu znajdującego się w posiadaniu Uzytkowników z województwa lubelskiego i województw ościennych.
Dzięki temu obsługa większości napraw gwarancyjnych (w wielu przypadkach realizowanych jako wymiana) zostanie skrócona do 2-3 dni roboczych (od momentu przyjęcia sprzętu do serwisu w Lublinie).
Serwis iStrefa ASP sąsiaduje z salonem iStrefa AAR, który jest pierwszym i największym w Lublinie salonem specjalizującym się wyłącznie w produktach Apple i w produktach komplementarnych do nich.