iStrefa - Autoryzowany serwis Apple i sklep

Jedyne takie miejsce w Lublinie

Więcej
slide

Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple

Kolejny rok, potwierdzony przez Apple najwyższy poziom usług: Apple PREMIUM Service Provider 
slide

Podwyższony standard obsługi Klienta

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

iStrefa - Autoryzowany serwis Apple i sklep

Jedyne takie miejsce w Lublinie
slide

Aktualności

08.08.2012
OS X Mountain Lion z serii "Poradniki dla początkujących" - dostępne w iStrefa
„Poradniki dla początkujących” to kompletne kompendium wiedzy dla każdego początkującego z systemem OS X Mountain Lion. Autor zbudował szkielet książki podczas szkoleń, które prowadził z systemu operacyjnego Apple. W kolejnych rozdziałach książki przeczytasz o podstawach pracy z systemem, codziennej pracy na Maku, rozrywce i rozwiązywaniu najpopularniejszych problemów z systemem OS X Mountain Lion.
iCloud, Mail, Wiadomości, przywracanie poprzednich wersji plików, rozwiązywanie problemów, iPhoto, rozrywka i praca na Maku – wszystko to i wiele innych przydatnych tematów w przystępnej formie na ponad 300 stronach książki.

cena detaliczna: 44.95 zł.

O autorze:
Paweł Nowak, przez 6 lat prowadził Apple Blog, największy i jeden z najstarszych blogów o Apple w Polsce. W 2011 roku wycofał się ze sceny blogowej aby poświęcić czas i energię na inne projekty. Kolejna książka z serii „Poradniki dla początkujących” i serwis Mój Pierwszy Mac jest jednym z nich.