Dziękujemy za zrozumienie.

slide

Formularze zgłoszeniowe do wysyłki znajdują się w sekcji: SERWIS

slide

Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple

Kolejny rok, potwierdzony przez Apple najwyższy poziom usług: Apple PREMIUM Service Provider 
slide

Zachęcamy do kontaktu e-mail.

slide

Podwyższony standard obsługi Klienta

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

Urządzenia drukujące

Zapytaj o dodatkową zniżkę przy zakupie urządzenia drukującego wraz z: iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV lub komputerem Mac.

Drukarki laserowe monochromatyczne

Xerox Phaser 3020 : 289 zł.
Ultrakompaktowa drukarka Phaser 3020 została stworzone z myślą o potrzebach pojedynczych użytkowników.
Instalacja jest szybka, codzienna obsługa — prosta, a drukowanie — bardzo sprawne. 
Apple AirPrint - uproszczenie drukowania bezpośrednio z produktów Apple® bez konieczności instalowania sterowników.

 specyfikacja , opis na stronie producenta 


OKI B432dn    : 790 zł.
OKI B432dnw : 970 zł.
Zaprojektowana z myślą o maksymalnej szybkości i wydajności pracy, łatwa w użytkowaniu, drukarka monochromatyczna B432dn A4 zapewnia zaawansowane funkcje, w tym potężny procesor i pamięć, umieszczone w przystępnym, kompaktowym urządzeniu biurkowym.

 

  specyfikacja , opis na stronie producenta
 ulotka produktowaDrukarki laserowe, kolorowe - A4

OKI C301dn    :   499 zł.

OKI C332dn    :   509 zł.
OKI C332dnw :   689 zł.

OKI C532dn    :   889 zł.
OKI C532dnw : 1069 zł.


Drukarki laserowe, kolorowe - A3


OKI C822dn         : 3499 zł.

Lexmark C950de : 7999 zł.
Sprytne Drukowanie. Niesamowite Kolory.
Lexmark C950de zaprojektowany został dla dużych, aktywnych zespołów, oferuje wysokiej jakości druk w dużym formacie, elastyczne funkcje, doskonałą obsługę nośników, intuicyjny ekran dotykowy oraz rozwiązania obiegu dokumentów.

Niewiarygodna wierność barw w formacie A3
Kalibracja PANTONE® pozwala na powtarzalne ustawienie odcieni kolorów a funkcja Named Color Replacement ułatwia dopasowywanie kolorów.
 
Doskonała obsługa nośników
Niezawodne podawanie papieru pozwala na załadowanie do sześciu różnych rodzajów papieru, w tym banerów do 122 cm i gramatur do 300 g/m2.
 
Zaawansowane opcje wykończeniowe
Dzięki elastycznym opcjom wykańczania z łatwością można tworzyć na miejscu profesjonalnie przygotowane materiały. Dostępne opcje wykańczające zawierają wielomiejscowe zszywanie, dziurkowanie, układanie wydruków oraz broszurowanie.
 
Intuicyjny kolorowy ekran dotykowy
Intuicyjny kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,9 cm (4.3 cala) pozwala z łatwościa obsługiwać urządzenie dzięki intuicyjnej nawigacji i łatwemu dostępowi do rozwiązań obiegu dokumentów i skrótow.
 
Stworzona dla biznesu.
Uproszczenie kontroli i adminstrowania dzięki uniwersalnemu sterownikowi druku oraz programowi Lexmark Markvision Enterprise.

   specyfikacja , opis na stronie producenta 

 


Urządzenia wielofunkcyjne laserowe, kolorowe - A4

OKI MC363dn     : 1199 zł.
OKI MC363dnw  : 1379 zł.

OKI MC562dnw  : 1679 zł.

Bezprzewodowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 MC562dnw z obsługą sieci bezprzewodowej zawiera w sobie funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania, które uproszczają codzienną pracę aktywnych grup roboczych w zakresie zarządzania dokumentami oraz ich obiegu, zapewniając dużą szybkość druku i kolorowe wydruki w wysokiej rozdzielczości.

 

 specyfikacja , opis na stronie producenta
 ulotka produktowa

Drukarki atramentowe, monochromatyczne

Epson WorkForce M100 :  499 zł.
Epson WorkForce M100 to jednofunkcyjna monochromatyczna drukarka firmy Epson z wbudowanym systemem zasilania w jednokolorowy atrament i złączem Ethernet. System ciągłego zasilania w atrament idealnie nadaje się dla małych i domowych biur, które dążą do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwie butelki z oryginalnym atramentem firmy Epson — jedna początkowa i jedna standardowa o pojemności 140 ml. Wydajność standardowej butelki z atramentem wynosi nawet 6000 stron.

   specyfikacja , opis na stronie producenta Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe, kolorowe

Epson Expression Premium XP-530 :  399 zł.

Urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi , funkcją drukowania dwusronnego i pojedynczymi wkładami atramentowymi pozwoli w domowych warunkach uzyskać doskonałe odbitki zdjęć i wyraźne wydruki dokumentów tekstowych.

   specyfikacja , opis na stronie producenta Epson Expression Premium XP-630 :  479 zł.
Urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi , funkcją drukowania dwusronnego i pojedynczymi wkładami atramentowymi pozwoli w domowych warunkach uzyskać doskonałe odbitki zdjęć i wyraźne wydruki dokumentów tekstowych.

   specyfikacja , opis na stronie producenta 


Epson WorkForce Pro WF-5110DW :    739 zł.

Nowa drukarka WorkForce Pro firmy Epson to idealne rozwiązanie dla firm. Do zalet WF-5110DW należą niskie koszty eksploatacji, niski pobór mocy, szybkość druku oraz funkcje ułatwiające integrację ze środowiskiem firmy. Automatyczne dwustronne drukowanie sprawia, że każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie.
 


Epson WorkForce Pro WF-5690DWF : 1649 zł.

Oprócz funkcji ułatwiających integrację ze środowiskiem firmy to wielofunkcyjne urządzenie WF-5690DWF typu „4 w 1” oferuje także niskie koszty eksploatacji, niski pobór mocy oraz dużą szybkość druku. Automatyczne dwustronne drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie sprawia, że każde zadanie wykonywane jest szybko i sprawnie. Można również bezpośrednio drukować i skanować z pamięci USB oraz bezpiecznie drukować z wykorzystaniem kodu PIN przy wysyłaniu zadań do drukarki.
 


* - cena promocyjna brutto (z VAT) obowiązuje do wyczerpania zapasu promocyjnych egzemplarzy