iStrefa - Autoryzowany serwis Apple i sklep

Jedyne takie miejsce w Lublinie

Więcej
slide

Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple

Kolejny rok, potwierdzony przez Apple najwyższy poziom usług: Apple PREMIUM Service Provider 
slide

Podwyższony standard obsługi Klienta

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

iStrefa - Autoryzowany serwis Apple i sklep

Jedyne takie miejsce w Lublinie
slide

Oferta usług

Oferta usług serwisowych.

Autoryzowany Serwis Premium Apple - iStrefa świadczy gwarancyjne i pozagwarancyjne usługi serwisowe m.in. dla :
- komputery Mac (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac mini, Mac Pro)
- iPhone
- iPad
- iPod
- Apple TV
- Watch
- produkty Beats (słuchawki i głośniki)
- akcesoria i peryferia Apple oraz Beats (monitory, TimeCapsule, zasilacze oraz kable, przejściówki i adaptery)

Dla usług pozagwarancyjnych (urządzenie poza okresem gwarancji lub uszkodzenie powstałe w w wyniku zdarzenia nieobjętego gwarancją) - podstawą do wyceny usługi naprawy sprzętu jest przeprowadzenie w Autoryzowanym Serwisie Apple - iStrefa: diagnostyki urządzenia lub akcesorium.
Większość z testów i czynności diagnostycznych wykonywanych jest bezpłatnie lub za niewielką opłatą) i w stosunkowo krótkim okresie czasu.
(np.: diagnostyka baterii w iPhone, iPad lub iPod : pozwalająca np. w przypadku pozytywnego wyniku wykluczyć baterię jako źródło problemów ze skróconym czasem działania urządzenia lub nieoczekiwanym wyłączanem się.
czas trwania (typ.): ok. 20 minut, koszt: bezpłatnie).

Dlaczego warto skontaktować się z Autoryzowanym Serwisem Apple i przeprowadzić diagnostykę urządzenia ?

PRZYKŁAD 1:
Pan Kazimierz zauważył, ze ostatnio znacznie skrócił się czas pracy na baterii posiadanego iPhone 5s, a nawet potrafi się on sam nieoczekiwanie wyłączyć nawet gdy stan naładowania baterii wskazywany na wyświetlaczu iPhone był na poziomie ok. 30%. Podejrzewając zużytą baterię skontaktował się telefonicznie z Serwisem pragnąc uzyskać informację o kosztach wymiany baterii (gwarancja na iPhone skończyła się pół roku wcześniej).
Zaproszony z iPhone do Serwisu dowiedział się (po przeprowadzonej bezpłatnej diagnostyce baterii), że bateria jest b.dobrym stanie i nie wymaga wymiany (bateria nie jest przyczyną zauważonych problemów - a jej wymiana naraziłaby właściciela na niepotrzebne koszty). Skutecznym rozwiązaniem okazało się przeprowadznie tzw. kalibracji urządzenia - skutkujące przywróceniem prawidłowego zarządzania baterią przez hardware i system iOS.

PRZYKŁAD 2:
Pani Anna zauważyła, że jej ponad dwuletni iPhone 5 bardzo krótko "trzyma na baterii" i znacznie się grzeje podczas ładowania za pomocą oryginalnych akcesoriów (kabla i adaptera sieciowego). Użytkowniczka zwróciła się do Serwisu z pytaniem o cenę baterii obawiając się jednocześnie, że koszt naprawy urządzenia po gwarancji będzie wysoki.
Przeprowadzona bezpłatnie diagnostyka wykazała, że iPhone p. Anny kwalifikuje się (pomimo iż podstawowy, roczny okres gwarancji producenta już upłynął) do programu serwisowego Apple polegającego na bezpłatnej wymianie baterii na nową - realizowaną przez Autoryzowane Serwisy Apple.


W przypadku zauważenia problemów ze sprzętem - zalecamy kontakt z Autoryzowanym Serwisem Premium Apple celem uzgodnienia sposobu i terminu przekazania sprzętu do .
Zwracamy uwagę, że w przypadku niektórych objawów uszkodzeń (zalane (np. wodą) urządzenie, pęknięty wyświetlacz, okresowe trudności przy uruchamianiu urządzenia (kłopoty z odczytem pamięci masowej - dysku), zużyta bateria, podwyższona głośność pracy układów chłodzenia, niesprawne ładowarki lub przewody zasilające, etc.) w trosce o Użytkownika - Jego bezpieczeństwo i bezpieczeństwo danych przechowywanych na urządzeniu - dostarczenie sprzętu do serwisu powinno odbyć się bez zbędnej zwłoki po zauważeniu nieprawidłowości w pracy urządzenia. Używanie sprzętu nie w pełni sprawnego, podejmowanie prób napraw samodzielnych lub zlecanie ich podmiotom nieposiadającym autoryzacji serwisowej Apple, może utrudnić lub uniemożliwić skuteczną naprawę urządzenia i narazić Użytkowanika na zagrożenie bezpieczeństwa, ryzyko utraty danych lub dodatkowe koszty.

UWAGA !!! - Urządzenia które doznały bezpośredniego kontaktu z cieczą (np. wodą) m.in. poprzez: zalanie, zanurzenie, zachlapanie, itp. powinny być natychmiast wyłączone (o ile wyłączenie nie nastąpiło samoczynnie) i odłączone od zewnętrznego źródła zasilania (ładowarki, zasilacze).
Nie należy ich próbować samodzielnie suszyć (wykluczone zewnętrzne źródła ciepła, np.: suszarka, grzejnik, promienie słoneczne, i.in.), nie należy ich uruchamiać ani sprawdzać sprawności poprzez podłączanie (do) innych urządzeń.
Dostarczenie urządzenia po zalaniu w możliwie krótkim czasie po zdarzeniu (przy jednoczesnym zachowaniu zaleceń dotyczących niepodłączania zalanego urządzenia i niepodejmowania prób suszenia poza Autoryzowanym Serwisem) do iStrefa AASP zwiększa w istotny sposób szanse na zadowalający efekt czynności konserwacyjnych (suszenie i czyszczenie).
(np.: czynności konserwacyjne dla iPhone po kontakcie z cieczą : pozwalająca np. w przypadku pozytywnego wyniku odzyskać dostęp do danych i funkcji urządzenia.
czas trwania: ok. 3-4 dni, (ze względów technologicznych opcja 'express' dla tej usługi jest niedostępna), koszt: 123zł. (na chwilę obecną mamy ponad 95% skuteczność dla iPhone w których Użytkownicy zastosowali się do naszych zaleceń po zdarzeniu).

Ważne !: Czynności konserwacyjne nie są naprawą nawet jeżeli (najczęściej) prowadzą do przywrócenia całkowitej lub częściowej sprawności urządzenia - nie przywracają sprawności urządzenia lub jego części w których zaszły nieodwracalne zmiany.
W przypadku iPhone w których zaszły nieodwracalne zmiany (uszkodzenia) spowodowane zalaniem - jedyną skuteczną formą naprawy w Autoryzowanym Serwisie Apple: iPhone po zalaniu jest wymiana (za ryczałtową opłatą).