Sprawdż jak pracujemy: https://iStrefa.eu/wazne

 
slide

Zachęcamy do zgłoszeń przez formularz: https://iStrefa.eu/Serwis.html

 
slide

Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

Pakiety AppleCare Protection Plan


Serwis i wsparcie ludzi, dla których Twój Mac nie ma żadnych tajemnic.


Ponieważ Apple wytwarza komputery, system operacyjny i wiele programów, Mac to prawdziwie zintegrowany system. A tylko plan AppleCare Protection Plan zapewnia zintegrowany serwis i wsparcie ekspertów Apple, którzy są w stanie rozwiązać większość problemów w trakcie jednej rozmowy telefonicznej.1 Plan AppleCare Protection Plan wydłuża okres gwarancji na sprzęt i bezpłatnego wsparcia technicznego dotyczącego komputera Mac do trzech lat od daty zakupu komputera.2 Plan uprawnia do bezpośredniego telefonicznego zwracania się do ekspertów Apple z pytaniami technicznymi, a gwarancja bezpłatnej naprawy i części jest ważna na całym świecie3 — i obejmuje komputer Mac oraz wybrane urządzenia peryferyjne Apple.
Szczegółowe warunki są dostępne pod adresem: www.apple.com/legal/applecare/appgeos.html.

1 Mogą obowiązywać lokalne opłaty za połączenia telefoniczne. Numery telefonów i godziny pracy mogą być różne i ulegać zmianom.
2 Szczegółowe warunki są dostępne pod adresem www.apple.com/legal/applecare/appgeos.html
3 Ważność gwarancji w różnych krajach może podlegać ograniczeniom. Szczegółowe informacje zawarto w warunkach wskazanych powyżej.

Wsparcie techniczne pod jednym adresem:
• Bezpośredni dostęp do ekspertów Apple
• Gwarancja uznawana na całym świecie1

Gwarancja na sprzęt Apple
• Komputer Mac (MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac mini, Mac Pro)
• Dołączone akcesoria, takie jak zasilacz
• Stacja bazowa AirPort Express, stacja bazowa AirPort Extreme lub Time Capsule3
• Monitor Apple kupiony z komputerem Mac

Wsparcie dotyczące oprogramowania
• Korzystanie z systemu Mac OS X
• Krótkie pytania dotyczące programów iLife oraz iWork
• Podłączanie do drukarek i sieci AirPort
Szczegółowe warunki są dostępne pod adresem: www.apple.com/legal/applecare/appgeos.html.

1 Ważność gwarancji w różnych krajach może podlegać ograniczeniom. Szczegółowe informacje zawarto w warunkach wskazanych powyżej.
2 Dostępność poszczególnych opcji zależy od kraju, w którym zlecana jest naprawa, oraz lokalizacji Autoryzowanego serwisu Apple. Apple może także zwrócić się do klienta o samodzielną wymianę podzespołów na nowe, gotowe do zainstalowania. Szczegółowe informacje zawarto w warunkach wskazanych powyżej.
3 Urządzenie musi być zakupione przed upływem dwóch lat od zakupu komputera Mac.
4 W przypadku komputerów Mac fabrycznie wyposażonych w system Mac OS X Server plan AppleCare Protection Plan obejmuje wsparcie dotyczące administrowania serwerem i zarządzania siecią przy użyciu graficznego interfejsu użytkownika systemu Mac OS X Server. Aby uzyskać wsparcie dotyczące zaawansowanej eksploatacji serwera i kwestii integracji, należy zakupić usługę wsparcia dla oprogramowania Mac OS X Server (dostępną w wybranych krajach).