Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Podwyższony standard obsługi Klienta

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

Współpraca B2B

 

Zapraszamy do stałej współpracy B2B (Business-to-Business) m.in.:
- sklepy realizujące reklamacje sprzętu Apple dla swoich Klientów: z tytułu gwarancji producenta lub ustawowej rękojmi.
- firmy i niezależne serwisy komputerowe i GSM pragnące rozszerzyć swoją ofertę o pośrednictwo w zakresie usług serwisowych Autoryzowanego Serwisu Apple,
- przedstawicieli  operatorów GSM i punktów sprzedaży telefonów komórkowych posiadających w swojej ofercie telefony iPhone lub tablety iPad.
- przedsiębiorstwa, które ze względu na ilość posiadanych urządzeń Apple wymagają regularnego i priorytetowego kontaktu z Autoryzowanym Serwisem Premium Apple lub stosunkowo często korzystające z gwarancyjnych lub pozagwarancyjnych usług Serwisu.

Klientom pragnącym nawiązać stałą współpracę z Autoryzowanym Serwisem Premium Apple w zakresie usług serwisu gwarancyjnego i pozagwarancyjnego, m.in.: udostępniamy dedykowany, uproszczony formularz zgłoszeniowy, proponujemy preferencyjne warunki świadczenia usług dodatkowych (przesyłki kurierskie do Serwisu i z powrotem, usługi diagnostyczne, etc.).
Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu: ASP@iStrefa.eu .