Sprawdż jak pracujemy: https://iStrefa.eu/wazne

 
slide

Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

Zachęcamy do zgłoszeń przez formularz

 
slide
 

Ważne informacje dotyczące obsługi serwisowej i handlowej w okresie pandemii.

 

1. Obsługa bezpośrednia Klientów w Salonie i Serwisie zlokalizowanych w Galerii Handlowej OLIMP - została wznowiona od 4 maja 2021 (po okresie ograniczeń w pracy galerii handlowych). 


Na terenie Galerii OLIMP (a więc również na terenie iStrefa) Klienci dokonujący zakupu towarów lub usług są zobowiązani do posiadania zasłoniętych ust i nosa .

Na terenie iStrefa może jednocześnie przebywać do pięciu (5) Klientów.

Przed wejściem do iStrefa: głównym wejściem, z parkingu P5, z windy oraz wewnątrz iStrefa - dostępne są dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk.
Stanowiska bezpośredniej obsługi Klientów: kasowe i recepcji serwisowej - zostały wyposażone w przezroczyste przegrody oddzielające Klienta od obsługującego go pracownika z wyraźnie oznakowaną strefą dla obsługiwanego Klienta.

Uprzejmie prosimy o stosowanie się do obowiązujących zasad.

 

2. Nadal są dostępne również pozostałe, formy kontaktu z Nami:

e-mail (kontakt preferowany, dostępność: 12x7 (12h/dobę, 7 dni w tygodniu)

 

olimp@iStrefa.eu - sprzedaż detaliczna, informacje o promocjach, zamówienia;

biznes@iStrefa.eu - oferty dla firm, finansowanie (Apple Financial Services, leasing), MDM;

ASP@iStrefa.eu - Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple (naprawy gwarancyjne i programy rozszerzenia obsługi serwisowej Apple, naprawy pozagwarancyjne, modernizacje komputerów, usługi - konserwacje, konfiguracje, opinie serwisowe); W przypadku zapytań prosimy podawać numer seryjny (lub IMEI) urządzenia, którego dotyczy zapytanie.

telefon (dostępność: 11x6 (11h/dobę, 6 dni w tygodniu)

+48 81 4467020 (telefon bezpośredni do iStrefa)

formularze zgłoszeniowe do wysyłki do Serwisu (dostępność: 24x7)

https://iStrefa.eu/serwis.html

 

3. Nadal oferujemy bezpłatny, bezpieczny odbiór przez kuriera oraz transport przesyłki do Serwisu i z powrotem, na przygotowanych przez nas - gotowych do wydruku listach przewozowych dla wszystkich napraw (zarówno gwarancyjnych jak i pozagwarancyjnych) dotyczących następujących produktów Apple: iPhone, iPad, iPod, komputery Mac (MacBook Air/Pro, Mac mini, iMac, Mac Pro) oraz usług modernizacji komputerów Mac - realizowanych przez nasz Serwis.

W granicach administracyjnych miasta Lublin proponujemy odbiór od Klienta i własny transport iStrefa do Serwisu (dzięki tej usłudze wymiana baterii lub wyświetlacza w iPhone przy skorzystaniu z naszego serwsiu z wykorzystaniem transportu lokalnego "carry & return" - możliwa również w ciągu jednego dnia).

 

4. Realizacja napraw (zarówno gwarancyjnych jak i pozagwarancyjnych) oraz innych usług świadczonych przez Autoryzowany Serwis Apple - przebiega normalnie (z uwzględnieniem dodatkowych wymogów prawnych i procedur służących zapewnieniu bezpieczeństwa pracowników w tym m.in. regularnej dezynfekcji: stanowisk pracy oraz serwisowanych urządzeń).

Zaopatrzenie magazynu handlowego w towary jak i Autoryzowanego Serwisu Apple w części zamienne - odbywa się na bieżąco i bez zauważalnych zakłóceń.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że poziom i jakość napraw oraz innych usług świadczonych przez Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple - iStrefa oraz przestrzegane normy i spełniane wymagania nie uległy w żadnym przypadku pogorszeniu pomimo zaistniałych czasowo ograniczeń i utrudnień.

 

5. W wyjątkowych przypadkach udostępnimy możliwość osobistego odbioru towaru oraz zapłaty na miejscu kartą płatniczą w naszym biurze handlowym przy ul. Ochotniczej 6 w Lublinie. Ze względu na ograniczenia w ilości jednocześnie obsługiwanych osób w tej lokalizacji - zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mail-owy w celu umówienia się.

telefon - bezpośredni do biura: (dostępność: 8x5 (8h/dobę, 5 dni w tygodniu)

+48 81 5342683 (pn. - pt., w godz.: 8.00 - 16.00)


e-mail
(
kontakt preferowany, dostępność: 12x7 (12h/dobę, 7 dni w tygodniu)

olimp@iStrefa.eu - informacje o aktualnej ofercie produktów Apple oraz produktów komplementarnych do Apple (ceny, promocje, dostępność), zamówienia;

 
Ze względu na bardzo dużą ilość zapytań w obecnym okresie  - czas oczekiwania na odpowiedź może ulec wydłużeniu.

Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.


Więcej informacji o środkach bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem koronawirusem i działaniach podejmowanych w celu zapewnienia ciągłości usług transportowych w sieci DHL - obsługującej przesyłki: Autoryzowanego PREMIUM Serwisu Apple - iStrefa .