Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

Usługi i Wsparcie

USŁUGI i WSPARCIE


Autoryzowany Serwis Premium Apple - iStrefa świadczy gwarancyjne i pozagwarancyjne usługi serwisowe m.in. dla :
- komputery Mac (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac mini, Mac Pro)
- iPhone
- iPad
- iPod
- Apple TV
- produkty Beats (słuchawki i głośniki)
- akcesoria i peryferia Apple oraz Beats (monitory, TimeCapsule, zasilacze oraz kable, przejściówki i adaptery)

Poza gwarancyjnymi i pozagwarancyjnymi usługami serwisowymi , świadczymy także usługi uzupełniające, m.in.: usługi modernizacyjne,  usługi konserwacyjne oraz usługi konsultacyjne.

Klienci, którzy zakupili produkty Apple w iStrefa - mogą skorzystać ze wsparcia posprzedażnego i konsultacji - świadczonych przez iStrefa na miejscu w Salonie (w okresie 90 dni od zakupu wsparcie jest bezpłatne, a po tym okresie obowiązują zniżki - nawet do -50%).

Dla produktów zakupionych poza iStrefa usługi konsultacyjne świadczone są według stawki 49.59zł.+VAT (61zł.) / godz. (UWAGA - w niektórych przypadkach może być konieczna rezerwacja terminu - z kilkudniowym wyprzedzeniem).
W przypadku krótkich konsultacji nieprzekraczających 0.5 godz. (pół godziny) opłata wynosi: 24.39zł.+VAT (30zł.) , bezpłatnie dla urządzeń zakupionych w iStrefa.


UWAGA !
Autoryzowany Serwis Premium Apple - iStrefa nie prowadzi bezpłatnej telefonicznej infolinii pomocy technicznej.
Jeżeli Twój produkt objęty jest bezpłatnym telefonicznym wsparciem technicznym Apple w sprawie bezpłatnej pomocy telefonicznej możesz skontaktować się z numerem Infolinii technicznej Apple tel: 00 800 4411875 (po polsku). Infolinia Apple czynna jest od poniedziałku do piątku.