Apple Authorised Reseller - iStrefa w Lublinie

Zapraszamy do naszego salonu w Galerii OLIMP !

slide

Autoryzowany Serwis Apple - iStrefa

Autoryzowane naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu Apple.

Więcej
slide

iStrefa - AAR & AASP

Autoryzowana Sprzedaż i Autoryzowany Serwis w jednym miejscu
Sprzęt Apple, oryginalne akcesoria i urządzenia peryferyjne.
- prowadzimy także sprzedaż wysyłkową -

slide

olimp13.jpg

slide

olimp14.jpg

slide

iPhone-wsparcie


iStrefa - Autoryzowany Serwis Apple prowadzi gwarancyjną i pozagwarancyjną obsługę serwisową iPhone zakupionych lub pochodzących od: sklepu Apple, autoryzowanych partnerów Apple, sieci dystrybucyjnej Apple, a także operatorów sieci komórkowych.

Naprawy gwarancyjne są wykonywane nieodpłatnie w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu od: Apple, autoryzowanego partnera Apple, lub operatora sieci komórkowej.
Po otrzymaniu telefonu iPhone do naprawy firma Apple sprawdzi, czy występująca usterka jest objęta gwarancją Apple.

Ograniczona gwarancja Apple na telefon iPhone nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku wypadku, demontażu urządzenia, nieautoryzowanych napraw lub nieautoryzowanych modyfikacji. Szczegółowe informacje znajdują się w warunkach ograniczonej gwarancji Apple.

Jeśli iPhone nie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej, możesz się skontaktować z iStrefa - Autoryzowanym Serwisem Apple w celu uzyskania informacji o innych opcjach.

iPhone, który nie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej, może się kwalifikować do naprawy pozagwarancyjnej. Na przykład iPhone, który uległ awarii w wyniku uszkodzenia bądź uszkodzenia na skutek działania cieczy, nie kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej, ale kwalifikuje się do naprawy pozagwarancyjnej.
Aby sprawdzić, czy w produkcie został uaktywniony wskaźnik kontaktu z substancją ciekłą, zapoznaj z informacjami w tym artykule.
Przykładowe uszkodzenia, które mogą kwalifikować się do płatnej naprawy poprzez wymianę to m.in.: uszkodzone złącza/porty, zalanie, odkształcona obudowa, brak możliwości włączenia lub komunikacji z iTunes, etc.

Do naprawy pozagwarancyjnej nie kwalifikują się jednak pewne typy uszkodzeń, w tym m.in uszkodzenia nieodwracalne, takie jak np. rozpad urządzenia na wiele części, oraz niezdolność do działania spowodowana przez nieautoryzowane modyfikacje. Naprawom pogwarancyjnym nie podlegają urządzenia w których brakuje wewnętrznych części lub zostały one zastąpione częściami nieoryginalnymi.
Pamiętaj, że np. wymiana podzespołów w iPhone (elementy obudowy, ekran, bateria, etc.) dokonana przez osoby nie posiadające autoryzacji firmy Apple może całkowicie pozbawić możliwości realizacji naprawy (także pozagwarancyjnej) w Autoryzowanym Serwisie Apple.

W iStrefa świadczymy dla iPhone także profesjonalne usługi o charakterze konserwacyjnym, m.in.: suszenie i czyszczenie wnętrza po kontakcie z cieczą, odzyskiwanie przypadkowo utraconych danych (np. skasowanych lub niedostępnych dla Użytkowanika z powodu awarii urządzenia), a także drobne usługi takie jak: adaptacja karty SIM do formatu nanoSIM, przenoszenie kontaktów na iPhone (z innego telefonu lub innego iPhone), kalibracja urządzenia (m.in. pod kątem optymalizacji pracy baterii) , i in.

Zobacz także:

Centrum odpowiedzi dotyczące serwisu w Polsce - iPhone

Program dotyczący problemu nieoczekiwanego wyłączania się telefonu iPhone 6s

Program naprawy ekranu Multi-Touch w telefonie iPhone 6 Plus

Program wymiany kamery iSight w telefonach iPhone 6 Plus

Program wymiany przycisku Usypianie/Budzenie w telefonie iPhone 5

Program wymiany baterii w telefonie iPhone 5

--

Cennik usług pozagwarancymych - urządzenia iOS

Zgłoszenie iPhone do Serwisu - wysyłka


Uwaga:
Urządzenia, w których podjęto próby lub dokonano nieautoryzowanych modyfikacji (naprawy poza Autoryzowanym Serwisem Apple) np. wymiana ekranu, wymiana baterii, etc. - mogą nie kwalifikować się także do pozagwarancyjnych napraw i/lub programów serwisowych Apple.