Sprawdż jak pracujemy: https://iStrefa.eu/wazne

 
slide

Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Leasing fabryczny z oprocentowaniem nawet 0%


slide

Zachęcamy do zgłoszeń przez formularz

 
slide

Program serwisowy dla iPhone 6s niespodziewanie wyłączającego się.


Opis programu : www.apple.com/pl/support/iphone6s-unexpectedshutdown/


Firma Apple
ustaliła, że niewielka liczba urządzeń iPhone 6s może nieoczekiwanie wyłączać się. To nie jest usterka związana z bezpieczeństwem i dotyczy tylko urządzeń w ograniczonym zakresie numerów seryjnych, które zostały wyprodukowane w okresie od września do października 2015 r.

Jeśli doświadczyli Państwo tego problemu, zapraszamy do kontaktu z iStrefa - Autoryzowanym Serwisem Premium Apple i prosimy o podanie numeru seryjnego (lub IMEI) urządzenia w celu sprawdzenia i potwierdzenia uprawnień do bezpłatnej wymiany baterii.

Przewidywany czas naprawy: ok. 2 godz. (dotyczy dni roboczych pn.-pt. i nie zawiera czasu transportu przesyłek kurierskich)
Dla Klientów dostarczających iPhone do serwisu osobiście - sugerujemy rezerwację terminu wizyty w serwisie przez stronę: https://getsupport.apple.com/ (skrócona instrukcja) z wyraźną informacją w komentarzu do zgłoszenia: o zamiarze skorzystania z ekspresowej wymiany baterii oraz nr seryjnym (lub IMEI) zgłaszanego telefonu (Klientom bez rezerwacji terminu lub z niekompletną informacją (np. brak numeru seryjnego lub IMEI) wymiana baterii w ramach tego programu serwisowego - jest realizowana wg normalnej, aktualnej kolejki serwisowej).

 


UWAGA - bardzo ważne !!!:

Przed zgłoszeniem urządzenia do Serwisu należy upewnić się , czy na zgłaszanym urządzeniu jest wyłączona usługa "Find my iPhone" (znajdź mój iPhone), a jeżeli jest włączona - to należy ją bezwzględnie wyłączyć.
https://support.apple.com/pl-pl/HT201557
Pozostawienie włączonej blokady aktywacji, może uniemożliwić Serwisowi wykonanie usługi (kurier nie zostanie zamówiony dla urządzeń z włączoną usługą FMI, a dalsze czynności serwisowe zostaną wówczas wstrzymane).

 

Dla Klientów spoza Lublina: jeżeli chcesz zgłosić iPhone 6s do udziału w powyższym programie serwisowym - wypełnij dedykowany formularz zgłoszeniowy:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

URZĄDZENIE :
iPhone 6s
Pole wymagane

ZLECENIODAWCA :

Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane

PRZESYŁKA:

Pole wymagane
Pole wymagane

informacje dodatkowe:


Pole wymagane

Akceptacja Regulaminu Serwisu, Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i Podpis
 Pole wymagane
 Pole wymagane
Pole wymagane--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z opisem "Programu serwisowego dla iPhone 6s ..." :
www.apple.com/pl/support/iphone6s-unexpectedshutdown/

Program obejmuje iPhone 6s dotknięte usterką - w ciągu 3 lat od daty pierwotnej sprzedaży.


Po wysłaniu prawidłowo wypełnionego formularza otrzymasz potwierdzenie wysłania zgłoszenia, a odpowiedź w sprawie kwalifikowania się do programu - otrzymasz mail-em w ciągu 24h.
W przypadku wybrania opcji "zamówienie kuriera" zostanie zamówiony odbiór przesyłki przez kuriera na najbliższy (następny) dzień roboczy i otrzymasz (z systemu spedytora: firmy DHL) mail-em w załączniku *.pdf gotowy list przewozowy (z nadanym nr RMA), który należy wydrukować i załączyć do przesyłki.