Dziękujemy za zrozumienie.

slide

Formularze zgłoszeniowe do wysyłki znajdują się w sekcji: SERWIS

slide

Autoryzowany Serwis Apple - poziom PREMIUM nieprzerwanie od wielu lat

slide

Autoryzowany PREMIUM Serwis Apple

Kolejny rok, potwierdzony przez Apple najwyższy poziom usług: Apple PREMIUM Service Provider 
slide

Zachęcamy do kontaktu e-mail.

slide

Podwyższony standard obsługi Klienta

Prawie 140m2 powierzchni i komfortowe warunki: Salon Sprzedaży, Autoryzowany Serwis, Strefa Klienta - w jednej z największych galerii handlowo-usługowych w Lublinie: Galerii OLIMP.
slide

Autoryzowany Serwis PREMIUM Apple


Od 23 marca 2013r jedynym Autoryzowanym Serwisem Apple w Lublinie jest serwis: iStrefa.

Obecnie jest to jednocześnie jedyny Apple Premium Service Provider * w Lublinie i wojewódzwie lubelskim.

* Serwisy Apple Premium Service Provider zostały uznane przez firmę Apple jako zapewniające wyjątkowo wysoki poziom usług

Świadczymy usługi w zakresie napraw gwarancyjych, pozagwarancyjnych, w ramach przedłużonej gwarancji Apple Care Protection Plan oraz pogwarancyjnych programów serwisowych Apple - dla wszystkich wspieranych przez Apple urządzeń i akcesoriów.

Naprawy wykonywane są na miejscu przez certyfikowanych inżynierów Apple, a dostawy oryginalnych części zamiennych odbywają się kilka razy w tygodniu bezpośrednio z europejskiego centrum Apple.


W naszym portfolio dodatkowych usług komplementarnych znajdują się m.in. usługi: konserwacji, odzyskiwania danych, modernizacji, konfiguracji, a także integracji sprzętu Apple z infrastrukturą Klienta.
Usługi konserwacyjne to m.in. czyszczenie wewnątrz (w miejscach niedostępnych dla Użytkownika) komputerów oraz iPhone'ów ze szczególnym uwzględnieniem urządzeń, które uległy przypadkowemu zalaniu.
Odzyskiwanie danych - przypadkowo skasowanych lub utraconych wskutek uszkodzenia urządzenia lub oprogramowania.
Modernizacja (zwłaszcza starszego sprzętu) poprzez montaż dodatkowej pamięci RAM, pamięci masowych (HDD i SSD).
Konfiguracja oprogramowania oraz dobór dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Przeniesienie danych (kontakty, multimedia, poczta) na nowe urządzenia mobilne iOS (iPhone, iPad, iPod)
Integracja urządzenia z istniejącą infrastrukturą Klienta.

Serwis : "carry-in" , "mail-in" albo "door-to-door".
Jeżeli nie możesz osobiście dostarczyć swojego sprzętu do serwisu - możesz go dostarczyć (po uprzednim zgłoszeniu na: ASP@iStrefa.eu i uzyskaniu nr RMA) kurierem.
Możemy zamówić kuriera, który już następnego dnia po zgłoszeniu odbierze sprzęt od Ciebie (z dowolnego miejsca w Polsce) ubezpieczoną przesyłką kurierską, a po naprawie odeslemy również kurierem pod wskazany polski adres (możliwość odesłania kurierem po naprawie dotyczy także sprzętu dostarczonego osobiscie do serwisu).
Dla sprzętu Apple kwalifikującego się do naprawy gwarancyjnej - koszt przesyłek kurierskich i ubezpieczenia ponosi Serwis.

Obsługujemy różne sposoby dostarczenia sprzętu do Autoryzowanego Serwisu Apple:
- "carry-in" (przyniesienie sprzętu osobiście do Autoryzowanego Serwisu Apple),
- "mail-in" (wysłanie sprzętu wybranym przez siebie kurierem do punktu przyjęć Autoryzowanego Serwisu Premium Apple),
- "door-to-door" (odbiór sprzętu od Klienta przez zamówionego przez Serwis kurera i odesłanie sprzętu po naprawie również ubezpieczoną przesyłką kurierską).
Dla sprzętu Apple kwalifikującego się do naprawy gwarancyjnej w Autoryzowanym Serwisie Premium Apple lub posiadającego aktywną usługę "door-to-door" w iStrefa (w ramach usługi dodatkowej "pakiet PRO" w iStrefa - zakupionej wraz ze sprzętem) - koszt transportu i ubezpieczenia zamówionej przesyłki kurierskiej ponosi Serwis.


Dodatkowo prowadzimy w Lublinie przy ul. Ochotniczej 6 Punkt Przyjęć Autoryzowanego Serwisu Premium Apple. Osoby spoza Lublina zainteresowane możliwością przekazania sprzętu do Autoryzowanego Serwisu Premium Apple za pomocą ubezpieczonej przesyłki kurierskiej - zachęcamy do zapytania o szczegóły.

Zapraszamy do kontaktu (ASP@iStrefa.eu) sklepy i punkty serwisowe pragnące rozszerzyć swoją ofertę dzięki możliwej bliższej współpracy z Autoryzowanym Serwisem Premium Apple.


Aktualna lista Autoryzowanych Serwisów Apple (posiadających ważną autoryzację producenta) znajduje się na stronie producenta.